Alapítványi bál

Alapítványi bál


Tisztelt Támogató!

Szekszárdi SZC Vendéglátó Szakképző Iskolájának alapítványa a „Jövő Vendéglátóipari Szakembereiért Alapítvány” kuratóriuma és az iskola nevében ezúton szeretnénk hálás köszönetünket kifejezni mindazoknak, akik önzetlenül segítették munkánkat, akik részvételükkel, támogatásukkal, vagy egyéb formában hozzájárultak rendezvényünk sikeréhez!

Az idei alapítványi bálunk is magas színvonalú, az iskola hagyományainak megfelelően alakult, amelynek megrendezéséhez és sikeréhez nagy mértékben Önök is hozzájárultak.

A bevétel összegével évente segítjük tanműhelyeink fejlesztését, támogatjuk tehetséges diákjaink gasztronómia , szakmai, közismereti versenyeken való részvételét. Tanulmányi pályázatot hirdetünk a tanulók jobb tanulmányi eredményeinek elérésének ösztönzésére, támogatjuk iskolánk diákrendezvényeit, tanulóink sporttevékenységét. Segítjük oktatóink szakmai munkáját, szakmai gyakorlatokat, tanulmányutakat szervezünk diákok és oktatók számára. Pályázati tevékenységek végzése az iskola szakmai munkájának támogatására, illetve szakmai nyelvi kompetenciák fejlesztésének támogatása.

A program támogatói:

Kovács János „Venesz-díjas” szakács, Bodri Pincészet, Fritz Borház és Panzió, Eszterbauer Borászat, Mészáros Borház és Pincészet, Vesztergombi Pince, Tóth Pince, Neiner Családi Pince, Német János Pincészet, Ferenc Vilmos borász, Aranykulacs Kisvendéglő, Rosé Étterem & Pizzéria, Amaryllis Étterem, Rákóczi Étterem , Hotel Orchidea, Both Cukrászda, Amaretto Cukrászda, Mézes Madzag Cukrászda Kávézó, Alimentál 91 Kft, Keszthelyiné és társai Bt, Tarr Kft., Vendesz Kkt, Alisca Vending Kft, Fino-Food Kft, Katedra Nyelviskola, Ábrahám Norbert, Farkas Lászlóné, Heim Éva, Szeri Gabriella, Herczigné Márvány Beáta,Tündérkert Virágüzlet,Temegén Étterem, Móriczné Sebestyén Gabriella,Horog Étterem, Zsebe József, Tempo Autósiskola, Óbányai Pisztrángos Vendégház,Prantner Pince, Trattoria de Matteo Pizzéria, Brill Kozmetika, Sebestyén Pince, Galambos Péter, Don Pepe Pizzéria, B.Hair Saloon, Hegedűs József, Pince Borozó, Krausz-Simon Ágnes, Braunerné Kaszás Zsuzsanna, Takler Kúria, Margaréta Panzió és Étterem, Aranyfácán Vendéglő, Fotó Komáromi, Jantner Fotó, Tóth Sándor, Anna Cukrászda, Posta Borház, és tanulóink szülei – Fábián Roland, Szentes Balázs, Fehér Szilvia, Csenkey Viktor

2018. február 05.

Nagy Imre igazgató, kuratórium elnöke

Megosztás ezzel:
Share on Facebook
Facebook
Print this page
Print