Alapítványi bál köszönetnyilvánítás

Tisztelt Támogató!

Szekszárdi SZC Vendéglátó Szakképző Iskolájának alapítványa a „Jövő Vendéglátóipari Szakembereiért Alapítvány” kuratóriuma és az iskola nevében ezúton szeretnénk hálás köszönetünket kifejezni mindazoknak,  akik önzetlenül segítették munkánkat, akik részvételükkel, támogatásukkal, vagy egyéb formában hozzájárultak rendezvényünk sikeréhez!

Az idei alapítványi bálunk is magas színvonalú, az iskola hagyományainak megfelelően alakult, amelynek megrendezéséhez és sikeréhez nagy mértékben Önök is hozzájárultak.

A bevétel összegével évente segítjük tanműhelyeink fejlesztését, támogatjuk tehetséges diákjaink gasztronómia , szakmai, közismereti versenyeken való részvételét. Tanulmányi pályázatot hirdetünk a tanulók jobb tanulmányi eredményeinek elérésének ösztönzésére, támogatjuk iskolánk diákrendezvényeit, tanulóink sporttevékenységét. Segítjük oktatóink szakmai munkáját, szakmai gyakorlatokat, tanulmányutakat szervezünk diákok és oktatók számára. Pályázati tevékenységek végzése az iskola szakmai munkájának támogatására, illetve szakmai nyelvi kompetenciák fejlesztésének támogatása.

 

A program támogatói:

Kovács János „Venesz-díjas” szakács, Bodri Pincészet, Tolnagro Kft, Fritz Borház és Panzió, Mészáros Borház és Pincészet, Vesztergombi Pince, Tóth Pince, Neiner Családi Pince, Német János Pincészet, Módos Ernő borász, Ferenc Vilmos borász, Maul Pincészet, Sárosdi Pince, Ribling Pince, Prantner Pince, Takler Kúria, Heimann Pincészet, Sebestyén Pince, Aranykulacs Kisvendéglő,  Amaryllis Étterem, Rákóczi Étterem , Both Cukrászda, Amaretto Cukrászda, Mézes Madzag Cukrászda Kávézó, Hámori Étterem, Szász Söröző és Étterem, Vendesz Kkt, Margaréta Panzió és Étterem, Craft Pizzéria, Hargita Étterem, Dolce vita Étterem és Pizzéria, B.Hair Saloon, Trattoria da Matteo, A Kávé Háza, Hotel Rittinger, Anna Cukrászda, Alibi söröző, Aranyfácán Étterem, Horog Étterem & Delicatesse, Kele Csárda, Gyors és Friss Kft, Holdkő Ékszerüzlet, Ábrahám Norbert, Horváthné Felföldi Helga, Guzorán Edit, Dr. Nagy Lászlóné, Galambos Péter, Zsebe József, Braunerné Kaszás Zsuzsanna, Heim Éva, Szeri Gabriella, Ferencz Zoltán, Radnótiné Sinkó Rita, Nagy Imre, Tóth Imola, Klézli  Terézia, Kozma Lászlóné, Rittbergerné Fürj Anikó

 

Szekszárd, 2019. február 12.

Ültetőkártya

Megosztás ezzel:
Share on Facebook
Facebook
Print this page
Print